Vestiyer Mobilyası

Vestiyer Mobilyası

Evlerde en sık kullanılan eşyalardan birisi vestiyer dolaplardır. Bazen gömme dolap olarak tasarlanıp sanki eve aitmiş gibi bir izlenim uyandırırken bazen de evin boş ve değerlendirilmeyi bekleyen kısımlarına konularak işlevselliği sağlanabilir. Vestiyer dolaplar ayakkabı, şemsiye ve kışın kullanılan kabanların eve girince koyulabileceği bir alandır. Özel tasarım vestiyer modelleri ise sadece ayakkabı ve giysilerimizi değil aynı zamanda çeşitli aksesuarları da koyarak bu alanı daha sevimli hale getiren modellerdir. Siz de kendi vestiyerinizi tasarlamak isterseniz vestiyer imalatı yapan firmamız ile görüşebilir ve hayalinizdeki vestiyeri anlatabilirsiniz.

 

Siz Tasarlayın Biz Yapalım
 
Vestiyer dolap modelleri evlerinize özel olarak hazırlanır. Bunun için aklınızdaki vestiyer modeli ve rengini bize anlatmanız yeterlidir. Sahada hizmet veren uzman teknik ekiplerimiz evlerinize gelerek ölçüleri almakta ve kısa süre içinde de vestiyerinizi hazırlayıp montaj için tekrar gelmektedir. Montajı yapılan vestiyerlerde beğenmediğiniz kısımlar düzeltilmekte ve vestiyerlerinize son hali verilmektedir.

 

Uygun Fiyat Yüksek Kalite
 
Firmamız vestiyer imalatçıları arasında yüksek kaliteyi uygun fiyata satan firmalar arasındadır. Güçlü iş ortakları ve referansları firmamızın bu sektörde sağlam bir yerde durmasını ve siz müşterilerine her zaman daha iyi hizmet vermeyi hedeflemesini sağlamaktadır.


 

Öne Çıkarılanlar

Genç Odası

Mobilya montajında tecrübeli olan ustalarımız sizlerin isteklerini güvenli, &o

Yatak Odası Mobilyaları

Yatak odalarının tasarımları kadar modernliği de önemlidir. Evlerinizde hem kullanı

Vestiyer Mobilyası

Evlerde en sık kullanılan eşyalardan birisi vestiyer dolaplardır. Bazen gömme dolap

Yorumlar